Sylwester w Serbii / wyjazd: KRAKÓW

Serbia

Termin imprezy:
dni od: 30.12.2017 - 02.01.2018

Cena już od: 1080 PLNOpis ogłoszenia:

Miejsce pobytu: Serbia / Wyc. Objazdowe

Opis
SERBIA
30.12
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację i Węgry. Przyjazd do Serbii w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu STARI KROVOVI*** w Nowym Sadzie. Obiadokolacja, nocleg.
31.12
Śniadanie. Przejazd do Belgradu i zwiedzanie stolicy Serbii: Novi Beograd, reprezentacyjna dzielnica Dedinje, Muzeum Rewolucji, z bogatą wystawą historycznych treści i miejscem, w którym został pochowany Josip Broz Tito oraz jego żona Jovanka, stadiony Partizana i Crvene Zvezde, hram Svetog Save, Plac Slavija, Parlament, Terazije, Plac Republiki, Muzeum Narodowe, Teatr Narodowy, Plac Studentów, twierdza i park Kalemegdan, deptak ul. Knez Mihajla, Cerkiew Soborna Prawosławna, Pałac Patriarchy, dzielnica Skadarlija. Czas wolny na deptaku.Powrót do hotelu, przygotowanie do zabawy Sylwestrowej. ZABAWA SYLWESTROWA do rana z bogatym menu oraz nieograniczoną ilością napojów alkoholowych i bezalkoholowych produkcji serbskiej oraz muzyką na żywo serbskiego zespołu. Nocleg.
01.01
Po późnym śniadaniu zwiedzanie Nowego Sadu: Plac Wolności, Ratusz, Banovina-monumentalny budynek Parlamentu Wojwodiny; spacer deptakiem: ulica Dunavska, oraz Zmaj Jovina. Przejazd do Petrovaradin - najlepiej zachowanej twierdzy na Dunaju z początku XVIII wieku. Następnie przejazd do Karlowic ( Sremski Karlovci ) i zwiedzanie barokowego centrum miasta - Pałac Patriarchy, Cerkiew św. Mikołaja, najstarsze gimnazjum serbskie, fontanna Cztery Lwy. Wizyta w winiarni i degustacja znakomitych win wraz z tradycyjnymi przekąskami. Powrot do hotelu w Novi Sad. Uroczysta Noworoczna Kolacja, oraz nieograniczona ilość napojów alkoholowych i bezalkoholowych produkcji serbskiej, ozdobiona muzyką DJ. Nocleg.
02.01
Po śniadaniu przejazd do SUBOTICY i zwiedzanie: Ratusz z początku XX wieku, Synagoga, Centrum historycznego miasta, kościół prawosławny. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń..
Wstępy do zwiedzanych obiektów, degustacje i system Tour Guide płatne obowiązkowo 25 EUR.
Pilot - nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

CENA ZAWIERA
Przejazd autokarem , 3 noclegi, 3 śniadania i 1 obiadokolacja w hotelu, Zabawa Sylwestrowa z uroczystą kolacją 31.12.2017, Noworoczna kolacja 01.01.2018 przy muzyce, obsługa pilota, ubezpieczenie podstawowe KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, turystyczny fundusz gwarancyjny.
[skomentuj] [wróć]


Informacja
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]